Черкаська область - телефонні коди

У Вас скоро день народження, дівич-вечір, мальчишник, вечірка, корпоратив? Відзначайте весело в боулінгу Holiday . Дивіться ціни - бронюйте доріжки прямо зараз.

далi...

Приватний нотаріус Онищенко С.В. надає всі види нотаріальних послуг за адресою проспект Науки 23, метро Ботанічний сад, телефонуйте 780-05-66, 063-994-5555

далi...

Романтична вечеря в ресторані "Holiday" на 12 поверсі

далi...

Розробка веб-сайтів за оптимальними цінами. оригінальний дизайн.

далi...

Готель «Мир» пропонує увазі гостей одномісні та двомісні номери, «євролюкс» і апартаменти ...

далi...

Інтернет-магазин ZBROIA - це один із напрямів, за якими працює компанія ЗБРОЯ. Ми займаємося не тільки оптово-роздрібною торгівлею, ми маємо власне виробництво.

далi...

м Черкаси (семизначний номер)
Код: 0 (47) XXX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

м Черкаси  

Населені пункти:

м Черкаси

м Черкаси (шестизначний номер)
Код: 0 (472) XX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

м Черкаси  

Населені пункти:

м Черкаси

Черкаський район
Код: 0 (472) XX-XX-XX

Адмін. центр:

м Черкаси  

Населені пункти:

с. Байбузи, с. Білозір'я, с. Березняки, с. Будище, с. Бузуків, с. Вергуни, с. Геронимівка, с. Гута Межиріцька, с. Гута Станіславчицька, с. Дубіївка, с. Думанці, с. Єлизаветівка, с. Хрещатик, с. Кумейки, с. Леськи, с. Лозівок, с. Мошни, с. Нечаївка, с. Новоселівка, с. Первомайське, с. Руська Поляна, с. Сагунівка, с. Свидівок, с. Софіївка, с. Станіславчик, с. Степанки, с. Тубільці, с. Хацьки, с. Худяки, с. Хутори, с. Червона Слобода, с. Чернявка, с. Чубівка, с. Шелепухи, с. Яснозір'я, п. Баси, п. Закревки, п. Сокирна

Городищенський район
Код: 0 (4734) XX-XXX

Адмін. центр:

м Городище  

Населені пункти:

смт Вільшана, смт Цвіткове, с. Буда-Орловецька, с. Валява, с. Вербівка, с. Воронівка, с. В'язівок, с. Дмитрово, с. Дирдин, с. Журавка, с. Зелена Діброва, с. Калинівка, с. Ксаверове, с. Мліїв, с. Набоков, с. Орловець, с. Петрики, с. Петропавлівка, с. Сегединці, с. Старосілля, с. Тихі Верби, с. Товста, с. Хлистунівка, п. Ільченкове, п. Кличкове, п. Кудинівка, п. Моргунове, п. Незаможник, п. Сагайдачне, п. Стадниця, п. Трихуторівка

Драбівський район
Код: 0 (4738) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Драбів  

Населені пункти:

смт Шрамківка, с. Безбородьки, с. Білоусівка, с. Беспальче, с. Бойківщина, с. Бирлівка, с. Великий Хутір, с. Вершина-Згарська, с. Гай, с. Гречанівка, с. Демки, с. Жорнокльови, с. Золотоношка, с. Козаче, с. Кантакузівка, с. Ковалівка, с. Ковтунівка, с. Коломиці, с. Кононівка, с. Криштопівка, с. Левченкове, с. Ленінське, с. Мехедівка, с. Митлашівка, с. Михайлівка, с. Мойсівка, с. Нехайки, с. Новомиколаївка, с. Олімпіадівка, с. Остапівка, с. Павлівщина, с. Перервинці, с. Перше Травня, с. Петровського, с. Погреби, с. Різдвяне, с. Свічківка, с. Степанівка, с. Тополі, с. Хомівщина, с. Яворівка, п. Ашанівка, п. Бондарівка, п. Вишневе, п. Драбове-Барятинське, п. Козорізи, п. Кононівка, п. Радгоспне, п. Рецюківщина, п. Червона Дача

Жашківський район
Код: 0 (4747) XX-XXX

Адмін. центр:

м Жашків  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Баштечки, с. Безпечна, с. Бузівка, с. Вороне, с. Житники, с. Зелений Ріг, с. Конела, с. Конельська Попівка, с. Конельські Хутори, с. Королівка, с. Кривчунка, с. Леміщиха, с. Литвинівка, с. Марійка, с. Медувата, с. Нагірна, с. Нова Гребля, с. Одаї, с. Вільшанка, с. Острожани, с. Охматів, с. Павлівка, с. Побійна, с. Пугачівка, с. Сабадаш, с. Скибин, с. Соколівка, с. Сорокотяга, с. Тетерівка, с. Тихий Хутір, с. Тинівка, с. Хижня, с. Червоний Кут, с. Шуляки, п. Адамівка, п. Костянтинівка

Звенигородський район
Код: 0 (4740) XX-XXX

Адмін. центр:

м Звенигородка  

Населені пункти:

с. Барвінок, с. Багачівка, с. Боровикове, с. Будище, с. Водяники, с. Гнилець, с. Гудзівка, с. Гусакове, с. Демкове, с. Козацьке, с. Княжа, с. Кобиляки, с. Майданівка, с. Мизинівка, с. Михайлівка, с. Моринці, с. Мурзинці, с. Неморож, с. Озірна, с. Вільховець, с. Павлівка, с. Пединівка, с. Поповка, с. Ризине, с. Рижанівка, с. Стара Буда, с. Стебне, с. Стецівка, с. Тарасівка, с. Хлипновка, с. Чемериське, с. Чижівка, с. Чичиркозівка, с. Шевченкове, с. Юрківка, п. Олександрівка, п. Кононове-Івасів, п. Шампанія, п. Юркове

Золотоніський район
Код: 0 (4737) XX-XXX

Адмін. центр:

м Золотоноша  

Населені пункти:

с. Антипівка, с. Бакаївка, с. Богдани, с. Богуславець, с. Броварки, с. Бубнівська Слобідка, с. Вознесенське, с. Гельмязів, с. Гладківщина, с. Гроші, с. Дмитрівка, с. Домантове, с. Драбівці, с. Зорівка, с. Каленики, с. Кедина Гора, с. Коврай, с. Коврай Другий, с. Коврайські Хутори, с. Ковтуни, с. Комарівка, с. Коробівка, с. Кропивна, с. Кривоносівка, с. Крупське, с. Лукашівка, с. Львівка, с. Маліївка, с. Маркізівка, с. Матвіївка, с. Мелесівка, с. Мицалівка, с. Нова Гребля, с. Нова Дмитрівка, с. Вільхи, с. Піщане, с. Плешкані, с. Подільське, с. Підставки, с. Привітне, с. Сеньківці, с. Синьооківка, с. Скориківка, с. Софіївка, с. Хвильово-Сорочин, с. Хрущовка, с. Чапаєвка, с. Чернещина, с. Шабельники, с. Щербинівка, п. Гладківщина, п. Дібрівка, п. Канівщина, п. Ковтунівка, п. Малинівщина, п. Пальміра, п. Петровського, п. Розділ, п. Снігурівка, п.

Кам'янський район
Код: 0 (4732) XX-XXX

Адмін. центр:

м.Кам'янка  

Населені пункти:

с. Баландине, с. Вербівка, с. Грушківка, с. Жаботин, с. Катеринівка, с. Косарі, с. Коханівка, с. Куликівка, с. Лебедівка, с. Лубенці, с. Лузанівка, с. Михайлівка, с. Олянине, с. Пляківка, с. Радиванівка, с. Райгород, с. Ребедайлівка, с. Ревівка, с. Телепине, с. Тимошівка, с. Флярківка, с. Юрчиха, с. Ярове, п. Богданівське, п. Греково, п. Калинівка, п. Копійчана, п. Петровське, п. Сокирне

Канівський район
Код: 0 (4736) XX-XXX

Адмін. центр:

м Канів  

Населені пункти:

с. Бабичі, с. Бересняги, с. Беркозівка, с. Бобриця, с. Буда-Горобієвська, с. Бучак, с. Гамарня, с. Глинча, с. Голяки, с. Горобіївка, с. Григорівка, с. Грищинці, с. Дарівка, с. Іваньков, с. Келеберда, с. Ключники, с. Ковалі, с. Козарівка, с. Кононча, с. Копіювата, с. Курилівка, с. Лазірці, с. Ліпляве, с. Лізки, с. Литвинець, с. Лука, с. Цибулина, с. Малий Ржавець, с. Мартинівка, с. Межиріч, с. Мельники, с. Михайлівка, с. Новоукраїнка, с. Озерищі, с. Павлівка, с. Пекарі, с. Пилява, с. Пищальники, с. Полствин, с. Поповка, с. Потапці, с. Поташня, с. Прохорівка, с. Пшеничники, с. Синявка, с. Степанці, с. Студенець, с. Сушки, с. Таганча, с. Трахтемирів, с. Тростянець, с. Трощин, с. Хмільна, с. Хутір-Хмільна, с. Черниші, с. Яблунів, п. Копіювате, п. Орловець, п. Раек, п. Степанецьке

Катеринопільський район
Код: 0 (4742) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Катеринопіль  

Населені пункти:

с. Бродецьке, с. Вербовець, с. Гончаріха, с. Грушківка, с. Гуляйполе, с. Єлизаветка, с. Залізнячка, с. Кайтанівка, с. Киселівка, с. Кобилянка, с. Лисича Балка, с. Цибулина, с. Любисток, с. Мокра Калигірка, с. Надвисся, с. Новоселиця, с. Вікнине, с. Пальчик, с. Петраківка, с. Потоки, с. Радчиха, с. Розсохуватка, с. Ромейково, с. Стійкове, с. Ступичне, с. Суха Калигірка, с. Шестаковому, с. Ямпіль, с. Ярошівка, п. Новоукраїнка, п. Червоний Брід

Корсунь-Шевченківський район
Код: 0 (4735) XX-XXX

Адмін. центр:

м Корсунь-Шевченківський  

Населені пункти:

смт Стеблів, с. Бровахи, с. Буда-Бровахівська, с. Виграїв, с. Гарбузин, с. Глушки, с. Гута-Селицька, с. Гута-Стеблівська, с. Дацьки, с. Деренковець, с. Драбовка, с. Завадівка, с. Заріччя, с. Карашина, с. Квітки, с. Кірове, с. Кичинці, с. Комарівка, с. Кошмак, с. Листвина, с. Миропілля, с. Мірошниківка, с. Моринці, с. Набутів, с. Нетеребка, с. Нехворощ, с. Миколаївка, с. Нова Буда, с. Вільхівчик, с. Паськів, с. Переможинці, с. Петрушки, с. Пішаки, с. Прутильці, с. Саморідня, с. Сахнівка, с. Селище, с. Сидорівка, с. Ситники, с. Склименці, с. Скрипчинці, с. Сотники, с. Сухини, с. Тараща, с. Хільки, с. Черепин, с. Шендерівка, с. Яблунівка, п. Берлютіно, п. Зелена Діброва, п. Сахнівське, п. Хлерівка, п. Червоне

Лисянський район
Код: 0 (4749) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Лисянка  

Населені пункти:

с. Босівка, с. Боярка, с. Будище, с. Бужанка, с. Верещаки, с. Виноград, с. Вотилівка, с. Ганжалівка, с. Дашуківка, с. Дібрівка, с. Жаб'янка, с. Журжинці, с. Кам'яний Брід, с. Кучківка, с. Орли, с. Петрівка-Попівка, с. Петрівська Гута, с. Писарівка, с. Погибляк, с. Почапинці, с. Ріпки, с. Розкошівка, с. Рубаний Міст, с. Семенівка, с. Смільчинці, с. Тихонівка, с. Товсті Роги, с. Федюківка, с. Хижинці, с. Чаплинка, с. Чеснівка, с. Шестеринці, с. Шубині Стави, с. Шушковка, с. Яблунівка, п. Дубина, п. Мар'янівка, п. Михайлівка

Маньківський район
Код: 0 (4748) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Маньківка  

Населені пункти:

смт Буки, с. Багва, с. Березівка, с. Вікторівка, с. Дзензелівка, с. Добра, с. Іваньки, с. Кислін, с. Кищенці, с. Крачківка, с. Кривець, с. Кути, с. Мала Маньківка, с. Молодецьке, с. Нестерівка, с. Паланочка, с. Подібна, с. Поповка, с. Поташ, с. Роги, с. Русалівка, с. Тимошівка, с. Ульянівка, с. Филиция, с. Харьковка, с. Чорна Кам'янка, с. Юрпіль, п. Жёлудьково, п. Зелений Гай, п. Рудка

Монастирищенський район
Код: 0 (4746) XX-XXX

Адмін. центр:

м Монастирище  

Населені пункти:

смт Цибулів, с. Аврамівка, с. Антоніна, с. Бачкурине, с. Владиславчик, с. Дібрівка, с. Долинка, с. Жовтневе, с. Зарубинці, с. Зюбриха, с. Івахни, с. Княжики, с. Княжа Криниця, с. Копіювата, с. Коритня, с. Леськове, с. Летичівка, с. Лукашівка, с. Матвіїха, с. Нове Місто, с. Новосілка, с. Петрівка, с. Половинчик, с. Попудня, с. Сарни, с. Сатанівка, с. Степівка, с. Тарасівка, с. Тарнава, с. Теолин, с. Терлиця, с. Халаїдове, с. Чапаєвка, с. Шабастівка, с. Шарнопіль, п. Володимирівка, п. Вільна, п. Забіляни, п. Кудінов Ліс, п. Покровка

Смілянський район
Код: 0 (4733) XX-XXX

Адмін. центр:

м Сміла  

Населені пункти:

с. Балаклея, с. Березняки, с. Буда-Макіївка, с. Будки, с. Велика Яблунівка, с. Голов'ятине, с. Гуляйгородок, с. Залевки, с. Ковалиха, с. Костянтинівка, с. Куцівка, с. Ленінське, с. Макіївка, с. Мала Смілянка, с. Мале Старосілля, с. Малий Бузуків, с. Мельниківка, с. Миколаївка, с. Носачів, с. Пастирське, с. Плескачівка, с. Плоске, с. Поповка, с. Ротмістрівка, с. Самгородок, с. Санжариха, с. Сердюківка, с. Сунки, с. Ташлик, с. Теклине, с. Тернівка, с. Шевченко, п. Богунове, п. Вовківка, п. Степок, п. Холоднянське, п. Червоне

Тальнівський район
Код: 0 (4731) XX-XXX

Адмін. центр:

м Тальне  

Населені пункти:

с. Антонівка, с. Белашки, с. Веселий Кут, с. Глибочок, с. Гордашівка, с. Гуляйка, с. Довгеньке, с. Заліське, с. Зеленьков, с. Кобринова Гребля, с. Кобринове, с. Кобиляки, с. Колодисте, с. Корсунка, с. Криві Коліна, с. Лащова, с. Легедзине, с. Лісове, с. Лоташеве, с. Майданецьке, с. Мошуров, с. Онопріївка, с. Павлівка Друга, с. Павлівка Перша, с. Папужинці, с. Піщана, с. Поташ, с. Романівка, с. Соколівочка, с. Тальянки, с. Червоне, с. Чеснопіль, с. Шаулиха, п. Добрянка, п. Здобуток Жовтня, п. Левада, п. Нова Павлівка, п. Новомайданецьке, п. Степове, п. Тарасівка, п. Шаласька

Уманський район
Код: 0 (4744) XX-XXX

Адмін. центр:

м Умань  

Населені пункти:

смт Бабанка, с. Антонівка, с. Аполянка, с. Берестовець, с. Гереженівка, с. Городецьке, с. Городниця, с. Гродзеве, с. Громи, с. Дмитрушки, с. Доброводи, с. Дубова, с. Заячківка, с. Іванівка, с. Колодисте, с. Коржова Слобода, с. Коржова, с. Коржовий Кут, с. Косенівка, с. Кочержинці, с. Кочубеївка, с. Краснопілка, с. Ладижинка, с. Максимівка, с. Оксанина, с. Вільшана-Слобідка, с. Вільшанка, с. Острівець, с. Паланка, с. Пиковець, с. Полянецьке, с. Посухівка, с. Пугачівка, с. Рогова, с. Родниківка, с. Ропотуха, с. Рижавка, с. Свинарка, с. Собківка, с. Старі Бабани, с. Степківка, с. Сушківка, с. Танське, с. Текуча, с. Томашівка, с. Фурманка, с. Черповоди, с. Шарин, с. Юрківка, с. Яроватка, с. Ятранівка, п. Затишок, п. Політвідділовець

Христинівський район
Код: 0 (4745) XX-XXX

Адмін. центр:

м Христинівка  

Населені пункти:

смт Верхнячка, с. Багачівка, с. Ботвинівка, с. Велика Севастянівка, с. Вербувата, с. Веселівка, с. Вікторівка, с. Гребля, с. Заячківка, с. Зоряне, с. Івангород, с. Козаче, с. Кузьмина Гребля, с. Ліщинівка, с. Мала Іванівка, с. Мала Севастянівка, с. Вільшанка, с. Орадівка, с. Осітна, с. Пеніжкове, с. Россошки, с. Синиця, с. Сичівка, с. Талалаївка, с. Углуватка, с. Христинівка, с. Чайківка, с. Шельпахівка, с. Шукайвода, с. Ягубець, п. Іванівка, п. Сичі, п. Хасанівка, п. Яри

Чорнобаївський район
Код: 0 (4739) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Чорнобай  

Населені пункти:

с. Бакаєве, с. Баталій, с. Богодухівка, с. Васютинці, с. Велика Бурімка, с. Великі Канівці, с. Вереміївка, с. Веселий Поділ, с. Веселий Хутір, с. Воронинці, с. Головатівка, с. Григорівка, с. Жовнине, с. Загородище, с. Іркліїв, с. Кліщинці, с. Коврай, с. Комінтерн, с. Красенівка, с. Хрестителеве, с. Крутьки, с. Ленінське, с. Лихоліти, с. Лукашівка, с. Лящівка, с. Мала Бурімка, с. Малі Канівці, с. Мар'янівка, с. Мельники, с. Михайлівка, с. Москаленки, с. Мохнач, с. Нове Життя, с. Новоселиця, с. Новоукраїнка, с. Першотравневе, с. Придніпровське, с. Ревбинці, с. Савківка, с. Скородистик, с. Старий Коврай, с. Старий Мохнач, с. Тарасівка, с. Тимченки, с. Франківка, с. Червоногірка, с. Червонохижинці, с. Чеховка, п. Вишнівка, п. Жовтневе, п. Жовтневий Промінь, п. Іванівка

Чигиринський район
Код: 0 (4730) XX-XXX

Адмін. центр:

м Чигир  

Населені пункти:

с. Боровиця, с. Вдовичине, с. Вершаці, с. Вітове, с. Галаганівка, с. Головківка, с. Деменці, с. Зам'ятниця, с. Іванівка, с. Івківці, с. Красносілля, с. Матвіївка, с. Медведівка, с. Мельники, с. Новоселиця, с. Погорільці, с. Полуднівка, с. Рассошінци, с. Рацеве, с. Рублівка, с. Стецівка, с. Тарасо-Григорівка, с. Тіньки, с. Топилівка, с. Трушівці, с. Худоліївка, с. Чмирівка, п. Буда, п. Бурякове, п. Гненне, п. Кудашево, п. Скаржинка, п. Скелівка, п. Чернече

Шполянський район
Код: 0 (4741) XX-XXX

Адмін. центр:

м Шпола  

Населені пункти:

с. Антонівка, с. Бурти, с. Васильків, с. Веселий Кут, с. Вітязево, с. Водяне, с. Георгіївка, с. Глиняна Балка, с. Журавка, с. Іскрене, с. Кавунівка, с. Козакування, с. Кам'януватка, с. Капустине, с. Коротине, с. Кримки, с. Лебедин, с. Лип'янка, с. Лозуватка, с. Мар'янівка, с. Маслово, с. Матусів, с. Межигірка, с. Надточаївка, с. Нечаєво, с. Нова Ярославка, с. Сердегівка, с. Сигнаївка, с. Скотаревому, с. Соболівка, с. Станіславчик, с. Терешки, с. Товмач, с. Топильна, с. Ярославка, п. Ховківка