Житомирська область - телефонні коди

У Вас скоро день народження, дівич-вечір, мальчишник, вечірка, корпоратив? Відзначайте весело в боулінгу Holiday . Дивіться ціни - бронюйте доріжки прямо зараз.

далi...

Приватний нотаріус Онищенко С.В. надає всі види нотаріальних послуг за адресою проспект Науки 23, метро Ботанічний сад, телефонуйте 780-05-66, 063-994-5555

далi...

Романтична вечеря в ресторані "Holiday" на 12 поверсі

далi...

Розробка веб-сайтів за оптимальними цінами. оригінальний дизайн.

далi...

Готель «Мир» пропонує увазі гостей одномісні та двомісні номери, «євролюкс» і апартаменти ...

далi...

Інтернет-магазин ZBROIA - це один із напрямів, за якими працює компанія ЗБРОЯ. Ми займаємося не тільки оптово-роздрібною торгівлею, ми маємо власне виробництво.

далi...

м Житомир (семизначний номер)
Код: 0 (41) XXX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

м Житомир  

Населені пункти:

м Житомир

м Житомир (шестизначний номер)
Код: 0 (412) XX-XX-XX

Телефон довідки:

Адмін. центр:

м Житомир  

Населені пункти:

м Житомир

Житомирський район
Код: 0 (412) XX-XX-XX

Адмін. центр:

м Житомир  

Населені пункти:

смт Гуйва, смт Новогуйвинське, смт Озерне, с. Барашевка, с. Березина, с. Березівка, с. Богданівка, с. Болярка, с. Бондарці, с. Буки, с. Бистрі, с. Василівка, с. Вереси, с. Вертокиївка, с. Вершина, с. Вишневе, с. Волиця, с. Вигода, с. Висока Піч, с. Гадзинка, с. Гай, с. Глибочиця, с. Глибочок, с. Головенка, с. Городище, с. Грабівка, с. Давидівка, с. Палац, с. Дениші, с. Довжик, с. Дубовець, с. Залізня, с. Заможне, с. Зарічани, с. Іванківці, с. Іванівка, с. Калинівка, с. Кам'янка, с. Катеринівка, с. Клітчин, с. Кодня, с. Корчак, с. Кринички (Буймір), с. Крута, с. Левків, с. Леонівка, с. Лісове, с. Ліщин, с. Лука, с. Миролюбівка, с. Михайлівка, с. Млинищі, с. Мошківка, с. Мусіївка, с. Нова Василівка, с. Нова Вигода, с. Нова Рудня, с. Новоселиця, с. Озерянка, с. Оліївка, с. Павленківка, с. Перлявка, с. Піски, с. Піщанка, с. Покостовка, с. Пряжев, с. Роздольне, с. Ріжки, с. Руденька, с. Рудківка, с. Рудня-Городище, с. Рудня Пошта, с. Садки, с. Світин, с. Сінгури, с. Скоморохи,

Андрушівський район
Код: 0 (4136) XX-XXX

Адмін. центр:

м Андрушівка  

Населені пункти:

смт Червоне, с. Антопіль, с. Борок, с. Бровки 1-е, с. Бровки 2-е, с. Великі Мошківці, с. Волиця, с. Волосов, с. Гальчин, с. Гарапівка, с. Глинівці, с. Городище, с. Городківка, с. Жерделі, с. Забара, с. Зарубинці, с. Іванків, с. Івниця, с. Камені, с. Корчмище, с. Котовка, с. Криловка, с. Лебединці, с. Лесівка, с. Любимівка, с. Мала П'ятигірка, с. Малі Мошківці, с. Миньківці, с. Мостове, с. Нехворощ, с. Нова Котельня, с. Павелки, с. Стара Котельня, с. Старосілля, с. Степок, с. Тарасівка, с. Чубарівка, с. Ярешки, с. Яроповичі, п. Новоівницьке

Баранівський район
Код: 0 (4144) XX-XXX

Адмін. центр:

м Баранівка  

Населені пункти:

смт Довбиш, смт Кам'яний Брід, смт Мар'янівка, смт Першотравенськ, смт Полянка, с. Адамівка, смт Берестівка, смт Будисько, смт вересня, смт Вірля, смт Вишнівка, смт Володимирівка, смт Глибочок, смт Гриньки, смт Деревищина, смт Дібрівка, смт Дорогань, смт Дубрівка, смт Жари, смт Жовте, смт Забара, смт Закриниччя, смт Зелений Гай, смт Зеремля, смт Зірка, смт Зятінец, смт Іванівка, смт Йосипівка, смт Кашперівка, смт Климентіївка, смт Красуля, смт Лісова Поляна, смт Лісове, смт Любарська Гута, смт Марківка, смт Мирославль, смт Млини, смт Мокре , смт Наталія, смт Ожгів, смт Озерянка, смт Острожок, смт Осичне, смт П'ятирічка, смт Радулин, смт Рогачов, смт Рудня, смт Середня, смт Сітіско, смт Смолдирів, смт Срубок, смт Стара Гута, смт Стовпи, смт Суємці, смт Табори, смт Тартак, смт Турова, смт Хижівка, смт Червонодвірка, смт Червонопрапорне, смт Явна,

Бердичівський район
Код: 0 (4143) XX-XXX

Адмін. центр:

м Бердичів  

Населені пункти:

смт Гришківці, с. Агатівка, с. Андріяшівка, с. Бенедівка, с. Богданівка, с. Буряки, с. Бистрик, с. Велика П'ятигірка, с. Великі Гадомці, с. Великі Низгірці, с. Гальчин, с. Гардишівка, с. Гвіздава, с. Демчин, с. Дубова, с. Дубівка, с. Житинці, с. Журбинці, с. Закутинці, с. Іванківці, с. Катеринівка, с. Кикишівка, с. Костянтинівка, с. Красівка, с. Кукільня, с. Кустин, с. Лемеші, с. Лісова Слобідка, с. Любомирка, с. Малосілка, с. Малі Гадомці, с. Маркуші, с. Мартинівка, с. Мирне, с. Мирославка, с. Никонівка, с. Нова Олександрівка, с. Новий Солотвин, с. Обухівка, с. Озадівка, с. Осикове, с. Підгородне, с. Половецьке, с. Радянське, с. Райгородок, с. Райки, с. Рея, с. Садки, с. Сёмакі, с. Семенівка, с. Сингаївка, с. Скаківка, с. Скраглівка, с. Слободище, с. Старий Солотвин, с. Терехове, с. Хажин, с. Хмелище, с. Червона Зірка, с. Швайківка, п.

Брусилівський район
Код: 0 (4162) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Брусилів  

Населені пункти:

с. Болячів, с. Биков, с. Вільшка, с. Водотиї, с. Висока, с. Дібрівка, с. Дивин, с. Долинівка, с. Западня, с. Йосипівка, с. Карабачин, с. Ковганівка, с. Костовці, с. Краківщина, с. Лазарівка, с. Малинівка, с. Мар'янівка, с. Містечко, с. Морозівка, с. Нові Озеряни, с. Озера, с. Осівці, с. Пилипонка, с. Покришів, с. Привороття, с. Романівка, с. Скочище, с. Соболівка, с. Соловіївка, с. Ставище, с. Старицьке, с. Хомутець, с. Хом'янка, с. Яструбенька, с. Яструбна, п. Скочище

Володарсько-Волинський район
Код: 0 (4145) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Володарськ-Волинський  

Населені пункти:

смт Іршанськ, смт Нова Борова, с. Березівка, с. Будо-Рижани, с. Валки, с. Вишняківка, с. Волянщина, с. Гайки, с. Галинівка, с. Гацьківка, с. Грабняк, с. Грабівка, с. Грушки, с. Губенкове, с. Гута-Добринь, с. Давидівка, с. Данилівка, с. Дашинка, с. Дворище, с. Добринь, с. Ємилівка, с. Жовтнівка, с. Заздрівка, с. Закоморня, с. Знам'янка, с. Зубринка, с. Іванівка, с. Ісаківка, с. Калинівка, с. Кам'яний Брід, с. Катеринівка, с. Комарівка, с. Копанівка, с. Копелянка, с. Коритище, с. Краївщина, с. КРАПИВЕНКО, с. Кропивня, с. Красногірка, с. Краснорічка, с. Крук, с. Курганці, с. Ліски, с. Лизник, с. Луковець, с. Мар'янівка, с. Михайлівка, с. Небіж, с. Невирівка, с. Олешовка, с. Омелевка, с. Писарівка, с. Полевська Гута, с. Поромівка, с. П'ятирічка, с. Радичі, с. Рудня-Гацьківка, с. Рудня-Фасова, с. Рудня-Шляхова, с. Рижани, с. Сколобів, с. Солодирі, с. Ставки, с. Старий Бобрик, с. Стебніца, с. Суховоля, с. Теренці, с. Томашівка, с. Топорище, с. Торчин,

Ємільчинський район
Код: 0 (4149) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Ємільчине  

Населені пункти:

смт Яблунець, с. Адамове, с. Андрієвичі, с. Ганнівка, с. Ганнопіль, с. Антонівка, с. Аполлонівка, с. Бараші, с. Бастова Рудня, с. Березники, с. Березівка, с. Бобриця, с. Бобрицька Болярка, с. Болярка, с. Брідок, с. Будо-Бобриця, с. Варварівка, с. Велика Глумча, с. Велика Цвіля, с. Великий Яблунець, с. Верби, с. Вересівка, с. Веровка, с. Вікторівка, с. Володимирівка, с. Горбово, с. Гута-Бобрицька, с. Гута-Зеленицька, с. Дзержинськ, с. Дібрівка, с. Дуга, с. Євгенівка, с. Єлизаветпіль, с. Забаро-Давидівка, с. Загата, с. Заровенка, с. Здоровець, с. Зелениця, с. Зорянка, с. Зосимівка, с. Ілляшівка, с. Йосипівка, с. Кам'янка, с. Кам'яногірка, с. Катеринівка, с. Киселівка, с. Киянка, с. Королівка, с. Косяк, с. Кочичине, с. Красногірка, с. Крем'янка, с. Кривотин, с. Куліші, с. Лебідь, с. Лёневка, с. Лука, с. Майдан, с. Мала Глумча, с. Малоглумчанка, с. Малий Кривотин, с. Малий Яблунець, с. Маринівка, с. Мар'янівка, с. Медведеве, с. Михайлівка, с. Мойсіївка, с. Мокляки, с. Н

Коростенський район
Код: 0 (4142) XX-XXX

Адмін. центр:

м Коростень  

Населені пункти:

с. Олександрівка, с. Барди, с. Білка, с. Березневе, с. Березівка, с. Берестовець, с. Бехи, с. Болярка, с. Бондарівка, с. Боровиця, с. Булахівка, с. Васьковичі, с. Вєлєнь, с. Великий Ліс, с. Веселівка, с. Відень, с. Винарівка, с. Воронево, с. Вигів, с. Горбачі, с. Горщик, с. Граби, с. Грозине, с. Гулянка, с. Давидки, с. Дідковичі, с. Десятини, с. Діброва, с. Домолоч, с. Дружбівка, с. Жабче, с. Жупанівка, с. Заріччя, с. Зарубинка, с. Злобичі, с. Зубівщина, с. Іванівка, с. Іванопіль, с. Іскорость, с. Каленське, с. Калинівка, с. Кам'яна Гора, с. Клочеве, с. Ковалі, с. Ковалівщина, с. Кожухівка, с. Ковбащина, с. Корми, с. Кропивня, с. Красногірка, с. Краснопіль, с. Красносілка, с. Купеч, с. Купище, с. Лісобуда, с. Лісове, с. Майданівка, с. Мала Зубівщина, с. Мединівка, с. Межирічка, с. Мелені, с. Михайлівка, с. Мойсєєвки, с. Мошківка, с. Немирівка, с. Нивки, с. Новаки, с. Новина, с. Обиходівка, с. Обіходи, с. Охотівка, с. Першотравневе, с. Піски, с. Плещівка, с. Поліське,

Коростишівський район
Код: 0 (4130) XX-XXX

Адмін. центр:

м Коростишів  

Населені пункти:

с. Антонівка, с. Більківці, с. Бобрик, с. Борок, с. Браженець, с. Великі Кошарища, с. Виленка, с. Вишневе, с. Вільня, с. Вільнянка, с. Вигадка, с. Високий Камінь, с. Глибочок, с. Голубівка, с. Горіхове, с. Городенка, с. Міське, с. Грубське, с. Гуменники, с. Єлизаветівка, с. Здвижка, с. Козак, с. Кам'яний Брід, с. Кашперівка, с. Квітневе, с. Кмитів, с. Козіївка, с. Колодязьки, с. Кропивня, с. Красилівка, с. Кулішівка, с. Малі Кошарища, с. Мамрин, с. Машина, с. Минійки, с. Новогородецьке, с. Онишпіль, с. Осикове, с. Осиковий Копець, с. Продубіївка, с. Радівка, с. Розкидайлівка, с. Руденька, с. Рудня, с. Садове, с. Семенівка, с. Слобідка, с. Смолівка, с. Смиківка, с. Старосільці, с. Стрижівка, с. Струцівка, с. Студениця, с. Теснівка, с. Торчин, с. Травневе, с. Три Копці, с. Харитонівка, с. Царівка, с. Червоний Гай, с. Червоний Рівець, с. Шахворостівка, с. Щигліївка

Лугинський район
Код: 0 (4161) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Лугини  

Населені пункти:

смт Жовтневе, с. Березовий Груд, с. Бобричі, с. Бовсуни, с. Буда, с. Будо-Літки, с. Великий Дивлин, с. Великий Ліс, с. Вербівка, с. Волошине, с. Глухова, с. Діброва, с. Жеревці, с. Запілля, с. Заречка, с. Іванівка, с. Калинівка, с. Кам'яна Гірка, с. Красносілка, с. Красностав, с. Кремне, с. Крупчатка, с. Леонівка, с. Літки, с. Липники, с. Лугинки, с. Малаховка, с. Малий Дивлин, с. Нова Рудня, с. Новосілка, с. Нові Новаки, с. Осни, с. Остапи, с. Повч, с. Підостапи, с. Путиловичі, с. Радогоща, с. Рудня-Жеревці, с. Рудня-Повчанська, с. Солов'ї, с. Станційне, с. Старосілля, с. Старі Новаки, с. Степанівка, с. Теснівка, с. Топільня, с. Чапаєвка, с. Червона Волока

Любарський район
Код: 0 (4147) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Любар  

Населені пункти:

с. Авратин, с. Березівка, с. Бичова, с. Борушківці, с. Велика Волиця, с. Великі Деревичі, с. Великий Браталів, с. Великобраталівське, с. Веселка, с. Виноградівка, с. Вигнанка, с. Гізівщина, с. Глезне, с. Горопаї, с. Гринівці, с. Громада, с. Демківці, с. Дослідне, с. Житинці, с. Іванківці, с. Киріївка, с. Коваленки, с. Коростки, с. Кутище, с. Ленінське, с. Липно, с. Мала Деревичка, с. Малий Браталів, с. Меленці, с. Михайлівка, с. Мотовилівка, с. Нова Чортория, с. Новий Любар, с. Озерне, с. Панасівка, с. Пединки, с. Перетікання, с. Привітів, с. Провалівка, с. Рогізна, с. Северинівка, с. Семенівка, с. Стара Чортория, с. Старий Любар, с. Стрижівка, с. Филинці, с. Юрівка

Малинський район
Код: 0 (4133) XX-XXX

Адмін. центр:

м Малин  

Населені пункти:

смт Гранітне, смт Чоповичі, с. Баранівка, с. Барвінок, с. Білий Берег, с. Березино, с. Будницьке, с. Будо-Вороб'ї, с. Буки, с. Бучки, с. Візня, с. Вишнянка, с. Владівка, с. Воробьyoвщіна, с. Ворсовка, с. Вишів, с. В'юнищі, с. Гамарня, с. Головки, с. Горинь, с. Гуска, с. Гута-Логанівська, с. Гутянське, с. Діброва, с. Дружне, с. Єлівка, с. Жабоч, с. Жовтневе, с. Забране, с. Загребля, с. Заліски, с. Зелений Гай, с. Зибін, с. Іванівка, с. Йосипівка, с. Кам'янка, с. Квітневе, с. Клетня, с. Королівка, с. Крупське, с. Крушник, с. Ксаверів, с. Кутище, с. Лісна Колона, с. Лісове, с. Лідівка, с. Липляни, с. Луки, с. Лумля, с. Любовичи, с. Малинівка, с. Мар'ятин, с. Морозівка, с. Недашки, с. Нова Гута, с. Нова Діброва, с. Нова Рутвянка, с. Нове Життя, с. Новобратське, с. Новоселиця, с. Нові Вороб'ї, с. Нянівка, с. Ободівка, с. Омелянівка, с. Першотравневе, с. Пиріжки, с. Писарівка, с. Привітне, с. Пристанційне, с. П'ятидуб, с. Ріпка, с. Різня, с. Рубанка, с. Рудня-Воробьyoвская, с. Руд

Народицький район
Код: 0 (4140) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Народічм  

Населені пункти:

с. Ганнівка, с. Бабиничі, с. Базар, с. Батьковщина, с. Болотниця, с. Бродник, с. Буда-Голубієвичі, с. Логічний, с. Васьківці, с. Великі Міньки, с. Вила, с. В'язівка, с. Голубієвичі, с. Грезля, с. Гута-Ксаверівська, с. Гуто-Мар'ятин, с. Давидки, с. Жерев, с. Журавлинка, с. Заводне, с. Закусили, с. Залісся, с. Калинівка, с. Карпилівка, с. Клаптики, с. Колосівка, с. Ласки, с. Латаші, с. Липлянщина, с. Листвинівка, с. Лозниця, с. Любарка, с. Межиліска, с. Мотійки, с. Недашківка, с. Нова Радча, с. Новий Дорогинь, с. Ноздрище, с. Норинці, с. Вільхова, с. Оржів, с. Осика, с. Висівки, с. Радча, с. Розсохівське, с. Ровба, с. Рубежівка, с. Рудня-Базарська, с. Рудня-Кам'янка, с. Савченки, с. Селець, с. Сингаї, с. Славенщина, с. Славковиці, с. Слобода-В'язівка, с. Снитище, с. Стара Радча, с. Старий Дорогинь, с. Старий Кужіль, с. Сухаревка, с. Стусанів, с. Христинівка, с. Червоне, с. Яжберень

Новоград-Волинський район
Код: 0 (4141) XX-XXX

Адмін. центр:

Новоград-Волинський  

Населені пункти:

смт Городниця, с. Абрамок, с. Олександрівка, с. Анастасівка, с. Анета, с. Барвинівка, с. Берегове, с. Багате, с. Болярка, с. Борисівка, с. Броники, с. Брониця, с. Броницька Гута, с. Будища, с. Варварівка, с. Велика Горбаша, с. Велика Деражня, с. Великий Молодьків, с. Вербівка, с. Веровка, с. Владин, с. Вироби, с. Вишківка, с. Гірки, с. Городище, с. Груд, с. Гульськ, с. Дідовичі, с. Дібрівське, с. Дубники, с. Дубівка, с. Дублинки, с. Жолобне, с. Жеребилівка, с. Івашківка, с. Калинівка, с. Кам'янка, с. Кам'яний Майдан, с. Переддень, с. Карпилівка, с. Катюха, с. Кикова, с. Киянка, с. Кленова, с. Кожушки, с. Колодянка, с. Коритища, с. Косен, с. Крайня Деражня, с. Кропивня, с. Красилівка, с. Красилівське, с. Курчиця, с. Курчицька Гута, с. Лагульськ, с. Лебедівка, с. Лідівка, с. Липини, с. Лучиця, с. Майстрів, с. Майстрова Воля, с. Маковиці, с. Мала Анастасівка, с. Мала Горбаша, с. Мала Цвіля, с. Малинівка, с. Марушівка, с. Михіївка, с. Морозівка, с. Наталівка

Овруцький район
Код: 0 (4148) XX-XXX

Адмін. центр:

м Овруч  

Населені пункти:

смт Першотравневе, с. Антоновичі, с. Базарівка, с. Барвінкове, с. Бігунь, с. Білка, с. Білокамянка, с. Бережесть, с. Бірківське, с. Богданівка, с. Бондарівка, с. Бондарі, с. Велика Фосня, с. Велика Хайча, с. Велика Чернігівка, с. Великі Мошки, с. Великий Кобилин, с. Верпа, с. Верхня Рудня, с. Веселівка, с. Возлякове, с. Возничі, с. Виступовичі, с. Гаєвичі, с. Гладковичі, с. Гладковічская Кам'янка, с. Городець, с. Гошів, с. Гуничі, с. Гусарівка, с. Дівошин, с. Довгиничі, с. Дубовий Гай, с. Дуби, с. Думинське, с. Забілоччя, с. Задорожок, с. Заріччя, с. Заськи, с. Збраньки, с. Збраньківці, с. Ігнатпіль, с. Іллімка, с. Кам'янівка, с. Камінь, с. Кирдани, с. Клінец, с. Кованки, с. Козулі, с. Колосівка, с. Коптівщина, с. Коракі, с. Коренівка, с. Корчівка, с. Кішечки, с. Красилівка, с. Красносілка, с. Левковичі, с. Левковицький Млинок, с. Листвин, с. Личмани, с. Лукошки, с. Лучанки, с. Мала Фосня, с. Мала Хайча, с. Мала Чернігівка, с. Малі Мошки, с. Малий Кобилин, с. Мамеч, с. Мацки,

Олевський район
Код: 0 (4135) XX-XXX

Адмін. центр:

м Олевськ  

Населені пункти:

смт Бучмани, смт Діброва, смт Дружба, смт Нові Білокоровичі, смт Новоозерянка, с. Андріївка, с. Артинськ, с. Бацево, с. Білокоровичі, с. Болярка, с. Будки-Комсомольські, с. Варварівка, с. Держанівка, с. Джерело, с. Жовтневе, с. Жубровичі, с. Журжевичі, с. Забороче, с. Замисловичі, с. Зольня, с. Зубковичі, с. Кам'янка, с. Кишин, с. Ковалівка, с. Комсомольське, с. Копище, с. Корощине, с. Ліски, с. Лісове, с. Лопатичі, с. Майдан, с. Майдан-Копищенський, с. Михайлівка, с. Млинок, с. Обище, с. Озеряни, с. Перга, с. Пояски, с. Радовель, с. Рудня, с. Рудня-Бистра, с. Рудня-Замисловицька, с. Рудня-Озерянська, с. Рудня-Перганська, с. Рудня-Радовельська, с. Рудня-Хочинська, с. Сарнівка, с. Сердюки, с. Соснівка, с. Стовпинка, с. Сущани, с. Тепениця, с. Устинівка, с. Хмелівка, с. Хочине, с. Шебедиха, с. Юрово, п. Лугове, п. Сновидовичі

Попільнянський район
Код: 0 (4137) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Попільня  

Населені пункти:

смт Корнин, с. Андрушки, с. Білки, с. Бухалівщина, с. Василівка, с. Велика Чернявка, с. Великі Лісівці, с. Голуб'ятин, с. Дехтярка, с. Єрчики, с. Жовтневе, с. Кам'янка, с. Королівка, с. Котлярка, с. Кошляки, с. Красногірка, с. Криве, с. Липки, с. Лучин, с. Лисівка, с. Макарівка, с. Маркова Волиця, с. Миролюбівка, с. Мишерине, с. Мохначка, с. Новоселиця, с. Паволоч, с. Парипси, с. Піски, с. Попільня, с. Почуйки, с. Пустельники, с. Романівка, с. Рудка, с. Саверці, с. Соколів Брід, с. Сокільча, с. Ставище, с. Строков, с. Сущанка, с. Турбівка, с. Харліївка, с. Ходорків, с. Яблунівка, п. Відродження, п. Новопаволоцьке, п. Радгоспне

Радомишльський район
Код: 0 (4132) XX-XXX

Адмін. центр:

м Радомишль  

Населені пункти:

смт Біла Криниця, с. Білка, с. Березці, с. Борщов, с. Брод, с. Буглаки, с. Будилівка, с. Бистріївка, с. Велика Рача, с. Веприн, с. Верлок, с. Вівче, с. Вихля, с. Вирва, с. Вишевичі, с. Глиниця, с. Глухів 1-й, с. Глухів 2-й, с. Городчин, с. Гришківка, с. Гута-Забілоцька, с. Гута-Потіївка, с. Дитинець, с. Дорогунь, с. Дубовик, с. Журавлинка, с. Забілоччя, с. Забілоччя, с. Заміри, с. Заньки, с. Ірша, с. Кайтанівка, с. Кичкирі, с. Клен, с. Котовка, с. Кочерів, с. Краснобірка, с. Красносілка, с. Кримок, с. Леніне, с. Лутівка, с. Макалевичі, с. Мала Рача, с. Мар'янівка, с. Меделівка, с. Межирічка, с. Меньковка, с. Мирне, с. Мірча, с. Моделів, с. Морогівка, с. Негребівка, с. Нова Буда, с. Нова Мар'янівка, с. Нова Юрівка, с. Новосілка, с. Облітки, с. Осова, с. Осички, с. Переможе, с. Пилиповичі, с. Поташня, с. Потіївка, с. Прибуток, с. Раївка, с. Раковичі, с. Рудня-Городецька, с. Русанівка, с. Садки, с. Спірне, с. Став-Слобода, с. Стара Буда, с. Стара Гребля, с. Таборище, с.

Романівський район
Код: 0 (4146) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Романів  

Населені пункти:

Романов Биківка, смт Миропіль, с. Олександрівка, с. Бартуха, с. Білки, с. Борятин, с. Бубни, с. Булдичів, с. Велика Козара, с. Вила, с. Врублівка, с. Гвіздярня, с. Годиха, с. Голубина, с. Гордіївка, с. Грем'яче, с. Дертка, с. Жовтий Брід, с. Залужне, с. Іванівщина, с. Камінь, с. Карвинівка, с. Колодяжне, с. Костянтинівка, с. Корчівка, с. Лісна Рудня, с. Мала Козара, с. Мала Токарівка, с. Мані, с. Межирічка, с. Монастирок, с. Нивна, с. Никольск, с. Новопрутівка, с. Новохатки, с. Вільха, с. Вільшанка, с. Омильне, с. Паволочка, с. Печанівка, с. Пилипо-Кошара, с. Прутівка, с. Разіне, с. Романівка, с. Садки, с. Сарнівка, с. Синява, с. Соболівка, с. Станіславівка, с. Старочуднівська Гута, с. Сульжинівка, с. Тевеліївка, с. Товща, с. Ульянівка, с. Хижинці, с. Химрич, с. Цеберка, с. Червоні Хатки, с. Шевченко, с. Яблунівка, с. Ягодинка, с. Ясногород

Ружинський район
Код: 0 (4138) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Ружин  

Населені пункти:

с. Білилівка, с. Березянка, с. Бистріївка, с. Бистрик, с. Вербівка, с. Верхівня, с. Вишневе, с. Вільнопілля, с. Вчорайше, с. Голубівка, с. Городок, с. Дерганівка, с. Жовтневе, с. Заріччя, с. Зарудинці, с. Зелене, с. Зоряне, с. Йосипівка, с. Карабчіїв, с. Княжики, с. Кордонівка, с. Котелянка, с. Криловка, с. Лісове, с. Мала Чернявка, с. Малі Низгірці, с. Мар'янівка, с. Молчановка, с. Мусіївка, с. Немиринці, с. Огіївка, с. Плоска, с. Прибережне, с. Причепівка, с. Роставиця, с. Рогачі, с. Сахни, с. Сокири, с. Трубіївка, с. Черемуха, с. Чорнорудка, с. Чехова, с. Шпичинці, с. Ягнятин, с. Ярославка, п. Городоцьке, п. Звиняче, п. Мовчанівське, п. Першотравневе

Пулинский район
Код: 0 (4131) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Пулини  

Населені пункти:

с. Андріївка, с. Бабичівка, с. Білка, с. Березова Гать, с. Будище, с. Буряківка, с. Великий Луг, с. Веселе, с. Веснянка, с. Вигадка, с. Вьюнки, с. В'язовець, с. Грузливець, с. Гута-Юстинівка, с. Зелена Діброва, с. Зелена Поляна, с. Івановичі, с. Калиновий Гай, с. Колодіївка, с. Корчівка, с. Кошелівка, с. Курне, с. Мартинівка, с. Мирне, с. Муравня, с. Нарцизівка, с. Неборівка, с. Новіни, с. Новий Завод, с. Олізарка, с. Очеретянка, с. Павлівка, с. Підлісне, с. Поплавця, с. Пулино-Гута, с. Радецька Болярка, с. Радецьке Будище, с. Рудокопи, с. Сколобів, с. Слобідка, с. Соколов, с. Стара Олександрівка, с. Стара Рудня, с. Старий Майдан, с. Стрибіж, с. Тартачок, с. Теньківка, с. Тетерка, с. Трудове, с. Ужовка, с. Улашанівка, с. Ходорівка, с. Цвітянка, с. Червоносілка, с. Чернявка, с. Чехівці, с. Шереметєв, с. Юлянівка, с. Ялинівка, с. Ясенівка, с. Ясна Поляна, с. Ясногірка, п. Курне, п. Липівка, п. Молодіжне, п. Ягодинка

Черняхівський район
Код: 0 (4134) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Черняхів  

Населені пункти:

смт Головине, с. Андріївка, с. Ганнопіль, с. Бежів, с. Браженка, с. Велика Горбаша, с. Вільськ, с. Вишневе, с. Видибор, с. Висока, с. Вишпіль, с. Горбулів, с. Городище, с. Дівчатка, с. Жадьки, с. Забродье, с. Зороків, с. Іванків, с. Івановичі, с. Карла Маркса, с. Клітище, с. Коростелівка, с. Корчівка, с. Крученець, с. Ксаверівка, с. Мала Горбаша, с. Малинівка, с. Мокренщина, с. Науменко, с. Некраші, с. Нераж, с. Новопіль, с. Новосілка, с. Нові Сали, с. Окілок, с. Осники, с. Осівка, с. Очеретянка, с. Пекарщина, с. Перемога, с. Плехов, с. Росівка, с. Рудня, с. Сали, с. Свидя, с. Селець, с. Селянщина, с. Славов, с. Сліпчиці, с. Стирти, с. Троковичі, с. Федорівка, с. Щеніїв, с. Щербини, с. Ялинівка

Чуднівський район
Код: 0 (4139) XX-XXX

Адмін. центр:

смт Чуднів  

Населені пункти:

смт Вакуленчук, смт Великі Коровинці, смт Іванопіль, с. Бабусі, с. Бейзимівка, с. Безпечна, с. Будичани, с. Бурківці, с. Волосівка, с. Галіївка, с. Городище, с. Дацьки, с. Дідківці, с. Дібрівка, с. Довбиші, с. Дреники, с. Дриглів, с. Дубище, с. Жеребки, с. Йосипівка, с. Карпівці, с. Кихті, с. Княжин, с. Колки, с. Короченки, с. Красноволиця, с. Красногірка, с. Краснопіль, с. Красносілка, с. Лихосілка, с. Мала Волиця, с. Малі Коровинці, с. Медведиха, с. Михайленки, с. Молочки, с. Мотрунки, с. М'ясківка, с. Носівки, с. Вільшанка, с. Певна, с. Пилипівка, с. Подолянці, с. Польова Слобідка, с. П'ятка, с. Радісне, с. Рачки, с. Рижов, с. Степок, с. Стетківці, с. Стовпів, с. Судачівка, с. Троща, с. Турчинівка, с. Тютюнники, с. Ясногірка, п. Поштове, п. Суслівка, п. Шевченка, п. Ясопіль